#1 2007-11-14 11:59:37

Daracle

Papcio

4746312
Call me!
Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 138
Punktów :   
WWW

R1 politycznie i na zimno

Stare, dobre czasy na R1 już nie wrócą - stoimy właśnie przed faktem dokonanym. Gdy zaczynałem grę TOP 1 był koleś, który miał 45 punktów. Grało się wtedy ciężej, acz przyjemnie. Na samym początku kto posiadał dwie antyczne pałki - rządził serwerem. Wymienialiśmy się kwadratami tylko po to, żeby postawić sobie nawzajem Stary Rynek. Późniejszym hitem okazały się dobre magnum. Poziomy graczy podskoczyły do 90 pkt, a cały czas w powietrzu wisiała groźba jakiegoś szykanowania ze strony administratorów. Ostatnimi hitami panującej właśnie epoki są: oszustwa, wymuszanie, zastraszanie, znęcanie się i okupacja. Otóż wyjaśnię do końca, o co chodzi.

1. Oszustwa - dozwolono swobodne robienie resetów - niby wszystko ładnie i pięknie, ale kiedyś nie było do pomyślenia, że koleś z 30 pkt powalał na deski 100 pkt w drugiej rundzie. Ludzie zaczynają grę z ok. 100 k pr, zajefajnym sprzętem i od razu mają zapewnione stare kwadraty. To jak wpisanie kodów na nieśmiertelność i posiadanie wypasionych itemów. Do tego reset nie zaatakuje innego reseta, gdyż mógłby przez przypadek przegrać. Za to lubuje się w atakowaniu graczy, którzy nie chcą resetować swoich postaci. Jak już muszą być upgrade'owanymi podróbkami byłych wampirów, niech się tłuką między sobą. Ta gra zamienia się przez to w wielki wyścig, a cierpią na tym tylko NORMALNI gracze, którzy kiedyś jeszcze grali dla przyjemności. Resetowcy - spróbowalibyście zrobić reset w realu - może wtedy też Wam się polepszy. Nie grając fair rujnujemy grę, sprawiamy, że część osób odchodzi, inna część zaczyna też oszukiwać, by utrzymać się na swoich pozycjach, jeszcze inni po prostu to olewają i grają dalej ... O taki właśnie obrót spraw chodziło Wam Panowie Administratorzy - TERAZ WSZYSCY RAZEM - BRAWO DLA TYCH PANÓW (ciekawe, czy glosowali na PIS)

2. Wymuszenia i zastraszenia - "oddaj mi swój sprzęt, nie wysadzę Cię na pustaka"/ "Jak nie odwołasz oblega, to będziemy Was gnębić codziennie" - Jak to nie jest szantaż, to ja jestem podstarzałą panią w moherze na głowie. Oczywiście w regulaminie jest zapisane, iż nikt grający nie może pogwałcić konstytucji polskiej, a w zasadach jest notka, iż takie zachowania są karalne, ale ... Istnieje dopisek, iż Administrator (Mordo Ty Moja) - może nie uwzględnić skargi. Więc proszę mi wskazać zapis w konstytucji, który zezwala na terroryzm, faszyzm, wymuszenia i zastraszanie. Proszę mi wskazać przepis, że organ sprawujący władzę może nie uwzględniać takich sytuacji. Po prostu żałosne Panowie Administratorzy - nie trzymacie się własnych zasad, do tego naruszając Konstytucję, na którą tak się powołujecie. R1 - państwo terroru - jak to brzmi? Na porządku dziennym jest "kolesiostwo" i rządy tak bardzo przypominające te PISowskie .... Skoro już bierzecie pieniądze za grę, to chociaż wykażcie się odrobiną dobrej woli. Jesteście Administratorami kilku klanów, czy całego BW (tak samo, jak Kaczka prezydentem swojej partii, a nie Wszystkich Polaków).

3. Znęcanie się - Otóż w przypadku niektórym znanej Pani EOS i klanu ABK - musiano interweniować kilka razy - skoro dziewczyna przenosi życie prywatne na grę i odwrotnie - może po prostu nie powinna grać? Jak ktoś nie umie oddzielić życia prywatnego od gry, jest wg. mnie chorym człowiekiem. Do czego zmierzam - znęcanie się ABK nad S.C. - tylko i wyłącznie przez wymysły jednej głupiej baby, która mści się za to, że ktoś olał jej zaloty? Za to, że jest chora umysłowo, ludzie, których nawet nie zna mają mieć przerąbane w grze? Gdy nie może dopiąć swego namawia inne klany do zrywania sojuszy, lub wymyśla historyjki rodem z "997" .... Kto wierzy, że nafaszerowałem EOS narkotykami, niech podniesie rękę. Proszę też o podniesienie ręki tych, którzy uważają, że w takich wypadkach powinno pójść się od razu na policję i do sądu, a nie rozpowiadać bzdury po całym B.W. Za niespełnione marzenia/ wstręt do własnej osoby/ problemy prywatne mają cierpieć inni? Oczywiście Szanowna Administracja też z tym nic nie zrobi, bo przecież łatwiej jest zgarnąć kasę za kody premium, niż dbać o porządek.

4. Okupacja - "Ten kwadrat znajduje się pod ochroną klanu XXXX" - kurcze - nie wiedziałem, że Administratorzy posprzedawali kwadraty na BW, kupiłbym jeden na stałe. Ale oczywiście nie można, ponieważ - w ramach prawa taka działalność jest nielegalna, ale i tak nikt z tym nic nie robi. Klan posiadający ok. 40 członków ma pod swoim nadzorem ok. 80 kwadratów. To jest ich własność i tyle. Nie ważne, że te kwadraty były zbudowane przez kogoś innego a później zdobyte .... To są ich kwadraty i koniec. I nic z tym nikt nie zrobi, bo zaraz zaczną się wojny i represje. Znowu chciałbym złożyć gratulacje dla Panów Administratorów za pozwalanie na okupację. Mieliśmy trzy Rozbiory Polski - mamy i Rozbiór R1. Ale oczywiście Wszechmogąca Administracja nic z tym nie robi - bo nie widzą w tym nic złego ... W sumie, jak można widzieć cokolwiek, niż zamiast administrować jest się pochłoniętym liczeniem kasy .....

Do ogólnych wniosków należy zaliczyć to, że w krótkim czasie na R1 zostanie ok. 12 najsilniejszych klanów wraz z ich akademiami, reszta po prostu będzie odstawiona na bok. Administratorzy sprzedali siebie i R1, żeby uniknąć kompromitacji tworzą cały czas nowe serwery, by w ten sposób znaleźć wymówkę, jakoby nie mają czasu zajmować się się wszystkim na raz ... a kasa leci i to spora ... A za każde słowo sprzeciwu dostaje się ban ..... Normalnie, jak za okupacji niemieckiej - nie chcesz się podporządkować, nie podobasz się nam, głosisz coś, co nam nie pasuje - znikniesz .... Heil Administratorzy !!!


Lepiej wyglądać na idiotę i milczeć, niż powiedzieć coś głupiego i rozwiać wszystkie wątpliwości.

Offline

 

#2 2007-11-14 21:33:39

iza-dolek

Ciocia:)

3880260
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 120
Punktów :   

Re: R1 politycznie i na zimno

nonono papcio normalnie ladnie tu poplynoles, nawet nie mam nic do dodania bo ujoles najwazniejsze rzeczy, wiec moge tylko powiedziec ze popieram twoje slowa. ja pamietam jak zaczelam gre to walczylam nozykami i nie mialam zielonego pojecia o tej grze i pewnie dlatego tak mnie interesowala bo ciagle poznawalo sie cos nowego, a teraz taki resetowiec wie wszystko o grze, ma odlozony u kogos swoj stary sprzet i szponci bo jest taki dobry, resetowiec to zlo i tylko tyle mam do powiedzenia !!!!


GDY CIAłO I SERCE KRWAWIą, DUSZA SZUKA UKOJENIA

http://www.avatary.ork.pl/avatary/3095.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław opony Angielski