#1 2007-12-21 00:41:27

iza-dolek

Ciocia:)

3880260
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 120
Punktów :   

temat skierowany do kobitek i nie tylko .........

jak sadzicie czy mezczyzni powinni byc romantykami czy bardziej twardymi macho? i czy lubicie jak was zaskakuja?
wg moich upodoban facet powinien miec dusze romantyka ale nie do przesady, nie chodzi mi o jakiegos lalusia. uwielbiam dostawac kwiatki ( niestety za czesto ich nie dostaje:/), cenie sobie to jak mezczyna potrafi wyrazac swoje uczucia nie tylko czynami ale tez i slowami ( tego tez za czesto nie doznaje:/), dobrze sie czuje jak moj facet potrafi sie dobrze bawic ze mna ale tez jak jest powazny w wymaganych sytuacjach no i najwazniejsze zeby czuc sie przy nim bezpiecznie. ciekawe jak to jest z naszymi facetami w klanie, moze ktorys  sie wypowie? nie bojcie sie, kobitki a jak to jest u was, z waszymi facetami, kolegami itd?


GDY CIAłO I SERCE KRWAWIą, DUSZA SZUKA UKOJENIA

http://www.avatary.ork.pl/avatary/3095.gif

Offline

 

#2 2007-12-21 23:53:19

NieBij'ek

Bloody Admin

3095228
Skąd: Wałcz
Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 983
Punktów :   
WWW

Re: temat skierowany do kobitek i nie tylko .........

Oj izka izka ;p  widze ze samotnosc doskwiera   no ale  przyjedzie niedlugo i ci pokaze jaki  umie byc kochany ;p  ty wiesz o czym mowie ];> Trudno pisac tak o sobie ...  jaki jestem wie  Karolinka i zapytaj sie jej ;p ale skoro wytrzymala ze mna  juz ponad 4 miechy to chyba  cos ja do mnie  ciagnie. I to nie jest fajny tylek ;p chyba


Dobre AK-47.... 5k,  Orchidea.... 25k, Widok pokonanego Resetowca.... Bezcenne!!!

Offline

 

#3 2007-12-22 01:43:09

iza-dolek

Ciocia:)

3880260
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 120
Punktów :   

Re: temat skierowany do kobitek i nie tylko .........

hehehe no wiesz faktycznie samotnosc mi doskwiera ( no chociaz jutro sie to zmieni na jakis czas:/) a co do tyleczkow meskich to mam slabosc do nich wiec wiesz karolina tez moze miec taka slabosc hehe P


GDY CIAłO I SERCE KRWAWIą, DUSZA SZUKA UKOJENIA

http://www.avatary.ork.pl/avatary/3095.gif

Offline

 

#4 2007-12-24 12:18:26

RustyAngel

Bloody Mod

9564901
Call me!
Skąd: In The Middle of Nowhere...
Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: temat skierowany do kobitek i nie tylko .........

no co ja ci bede mowic....  przy mnie jest zupelnie inny niz przy reszcie swiata... i po prostu dobrze mi z nim... niedlugo przyjedzie i juz w ogole bedzie fajnie... a jaki jest... jest kochany... i dobry... no i.. jest soba.. i za to go uwielbiam


http://republika.pl/blog_cy_240183/1214476/tr/2169.jpg

Offline

 

#5 2008-01-21 12:05:37

Daracle

Papcio

4746312
Call me!
Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: temat skierowany do kobitek i nie tylko .........

Facet powinien być taki, jaki jest i pod żadnym pozorem nie można go na siłę zmieniać, gdyż mogą z tego wyniknąć jedynie kłopoty. Jeżeli sam zauważy, że robi coś źle, wtedy ewentualnie dostosuje się do otoczenia. Mężczyźni są z reguły wychowywani tak, by być liderami, przywódcami (podejmować słuszne decyzje etc.). Jeżeli widzę chłopaka, który się ślini do kobiety, to żal mi go, bo "ktoś w tym domu musi nosić spodnie". Facet, który przed kumplami zgrywa macho, a co noc biega z kwiatkami i czekoladkami do jakiegoś lachona, jest ... ujmę to inaczej - facetem nie jest. Bądźmy konsekwentni w swoich postępowaniach


Lepiej wyglądać na idiotę i milczeć, niż powiedzieć coś głupiego i rozwiać wszystkie wątpliwości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding busy Kiel koszulki piłkarskie z nadrukiem